Strona główna arrow Aktualności arrow Szacowanie szkód w uprawach rolnych

Wybierz język

PolskiNiemiecki
Strona główna
Aktualności
Informacje ogólne
Historia Rzymkowic
Położenie
------------------------------------------
Sołtys i Rada Sołecka
Organizacje
Odnowa wsi
------------------------------------------
Parafia Rzymkowice
------------------------------------------
Galeria zdjęć
Forum dyskusyjne

Linki z Google      PożyczkiDesigned by:
SiteGround web hosting
Szacowanie szkód w uprawach rolnych PDF Drukuj Email
Oceny: / 1
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Piotr Kalicun   
24.07.2009.

Zarząd Koła Łowieckiego nr 2 „BÓR” w Prudniku przypomina, że zgodnie z § 1 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Środowiska w sprawie sposobu postępowania przy szacowaniu szkód oraz wypłat odszkodowań za szkody w uprawach i płodach rolnych (Dz. U. z 2002 roku Nr 126 poz. 1081), właściciel lub posiadacz gruntu, na którym wystapiła szkoda, obowiązany jest zgłosić w formie pisemnej szkodę w terminie 7 dni od dnia jej powstania. Przy czym zgodnie z przepisami Kodeksu postępowania administracyjnego, (art. 61 § 3 KPA, Dz.U. z 2000 r, Nr 98 poz. 1071 z późn. zm.) rozpoczęcie terminu 7 dni na szacowanie szkód liczy się od dnia, w którym szacujący zapoznał się ze zgłoszeniem szkody.


Dla ułatwienia sporządzania takich zgłoszeń Zarząd Koła Łowieckiego stworzył formularz zgłoszeniowy, który po dokładnym wypełnieniu prosimy przesłać listem poleconym lub doręczyć osobiście do osoby, upoważnionej przez Zarząd Koła Łowieckiego do przyjmowania zgłoszeń szkód.


Wszelkie zgłoszenia szkód w uprawach i płodach rolnych zgłaszane w formie innej niż pisemna, nie będą stanowiły podstawy do przeprowadzania oględzin oraz szacowania ostatecznego, a co za tym idzie niewypłacenia odszkodowania za wyrządzone szkody. Formularze dostępne są na stronie internetowej www.rzymkowice.eu lub u osoby przyjmującej zgłoszenia szkód.Osoba upoważniona do przyjmowania zgłoszeń szkód w uprawach rolnych:
Łukasz Borsuk

zam. Kuźnica Ligocka 65

48-324 Przechód


Do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy szkody
Zmieniony ( 24.07.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Statystyka strony

Zarejestrowanych osób: 532
Ilość podstron: 31
Ciekawe strony: 11
Odwiedzających: 1343864